5/5 - (1 vote)

Od zawsze lubiłem pisać i nigdy nie miałem z tym problemów. Dlatego przy wielkiej pomocy Rafała Chmielewskiego założyłem nowy blog rentapowypadku.com. Już teraz zapraszam do jego odwiedzenia.

Nie oznacza to rzecz jasna, że zamykam bloga zadoscuczynienie.com. Wręcz przeciwnie, oba blogi prawnicze poświęcone tematyce odszkodowań będą się uzupełniały. Od dawna zajmuję się prowadzeniem spraw odszkodowawczych, zwłaszcza tych dużych, gdzie oprócz zadośćuczynienia i odszkodowania poszkodowany dochodzi zasądzenia na swoją rzecz renty po wypadku. Na blogu zadoscuczynienie.com przedstawiam najciekawsze sprawy o zadośćuczynienie i odszkodowanie, z jakimi spotkałem się. Brakowało mi jednak miejsca, gdzie mógłbym opisywać, jak dochodzić renty po wypadku. Tym bardziej, że z wieloma takimi sprawami miałem i mam obecnie do czynienia. Niezależnie czy chodzi o dochodzenie renty po wypadku na budowie, czy poszkodowany otrzymuje świadczenia po wypadku komunikacyjnym.

Na nowym blogu opiszę więc jak uzyskać rentę po wypadku z tytułu:

  • Utraconych dochodów.
  • Zwiększonych potrzeb.
  • Zmniejszonych widoków na przyszłość.
  • Rentę alimentacyjną.

Ale to nie wszystko. Przekażę też jak rentę podwyższyć, skapitalizować i obronić się, gdy ubezpieczyciel bądź inny zobowiązany stwierdzi, że po kilku latach jej wypłacanie już się poszkodowanemu nie należy.

Zapraszam do przeczytania pierwszego tekstu na temat podwyższenia renty po wypadku.

Uważam również, że to dobry moment na otworzenie bloga o dochodzeniu renty po wypadku. Już teraz polskie sądy zasądzają renty na przyszłość dla poszkodowanych nie tylko rzędu 2-3 tysięcy złotych miesięcznie, ale nawet kilkunastu, a nawet przeszło 20-30 000 złotych miesięcznie. Wynika to przede wszystkim z większej świadomości osób poszkodowanych, ale też dobrej pracy ich pełnomocników.

Już teraz zapraszam więc do śledzenia mojego nowego bloga – rentapowypadku.com.

Piotr Stosio

Radca Prawny

One thought on “Nowy blog rentapowypadku.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *