Przygotowałem kolejny wzór odwołania od decyzji ubezpieczyciela. Jest on oczywiście darmowy i można go pobrać z mojej strony. Tym razem wzór odwołania od decyzji Allianz.

W poprzednim wpisie załączyłem wzór odwołania od decyzji Generali, a wiec innego ubezpieczyciela. Teraz czas na odwołanie od decyzji Allianz. To ubezpieczyciel, z którym prowadzę wiele spraw, a który też generalnie niechętnie wypłaca w ostatnim okresie odpowiednie świadczenia poszkodowanym. Dlatego batalia z Allianz może być długa. A czasem wręcz niezbędne jest postępowanie sądowe. 

To pismo również dotyczy zadośćuczynienia i odszkodowania. Tym razem poszkodowanym jest niejaki Jan Kowalski, który utracił między innymi dochody, będąc na długotrwałym zwolnieniu lekarskim. Musiał poddać się żmudnej i trudnej rehabilitacji. A dodatkowo potrzebował opieki świadczonej przez osoby trzecie, członków najbliższej rordziny.

Pismo możesz pobrać, klikając w powyższy link. Jest ono również dostępne na prawym pasku bloga – w zakładce Wzory.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu. Na przykład wtedy, gdy odwołanie od decyzji Allianz jako ubezpieczyciela nie przyniesie pozytywnego efektu i potrzebna będzie droga sądowa. Zajmuję się często takimi sprawami. Czasem rzeczywiście potrzebne jest postępowanie sądowe.

Piotr Stosio

Radca Prawny

Skorzystaj z formularza i sprawdź bezpłatnie czy należy ci się odszkodowanie


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.